Erotik Netflix Dizisi Sex/Life Yorumuyla Kafaları Allak Bullak Eden Hayal Köseoğlu’nun İlginç Paylaşımı

Erotik sahneleriyle gündemden düşmeyen ve çokça konuşulan Sex/Life dizisini bilmeyeniniz yoktur. Evli ve çocuklu bir kadının, eski sevgilisinin hayatına tekrar girmesiyle yaşananları konu edinen Sex/Life dizisinin 2. sezonu büyük bir merakla bekleniyordu.

Sex/Life’ın 2. sezonun geçtiğimiz gün Netflix’te yayınlanmasının ardından oyuncu Hayal Köseoğlu da diziyle ilgili ilginç bir yorum yaptı.

Gelin detaylara hep birlikte bakalım…

Netflix’in erotik sahneleriyle çok konuşulan dizisi Sex/Life’ı bilmeyeniniz yoktur.

44 Chapters About 4 Men kitabından uyarlanan Sex/Life dizisi, Easton’ın kocası Ken ile tanışmadan önce yaşadığı fırtınalı, seksi ve özgür hayatına odaklanıyor.

Evli ve çocuklu bir kadının, eski sevgilisinin hayatına tekrar girmesiyle birlikte cesur cinsel geçmişininin ortaya çıkmasını konu alan Sex/Life dizisinin 2. sezonu büyük bir merakla bekleniyordu.

Sex/Life’ın 2. sezonun geçtiğimiz gün Netflix’te yayınlanmasının ardından Aşk-ı Memnu, Mucize Doktor, Mahkum dizilerinden bildiğimiz oyuncu Hayal Köseoğlu da diziyle ilgili ilginç bir yorum yaptı.

“Netflix’teki “Sex Life” dizisi benim neden asla evlenmemem gerektiğinin kısa özeti gibi.” diyen Köseoğlu’nun paylaşımı şöyleydi:

Hayal Köseoğlu’nun, erotik sahneleriyle gündemden düşmeyen Sex/Life dizisi hakkındaki paylaşımı hakkında siz ne düşünüyorsunuz peki?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir