Depremzedeler için Yapılacak Albümde Ceza ve Sagopa Düet Yapmayacak

Geçtiğimiz günlerde Anıl Piyancı, depremzedelere yardım yapmak için ortak albüm projesi için görüşmeler yaptığını ancak albümde çoğu kişiyi birlikte düet yapması için ikna edemediklerini söylemişti. Piyancı, düet yapmayı kabul etmeyenler için ‘Ceza ve Sagopa Kajmer bile ortak parçada yer almayı kabul etmişti’ sözleriyle sitem etmişti.

Bugün Sagopa Kajmer ‘Öyle bir düet yok.’ paylaşımı ile Piyancı’nın sözlerini yalanladı.

Anıl Piyancı: Depremzedeler için yapılacak albüm iptal edildi.

6 Şubat’ta Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından tüm Türkiye depremzedeler için bir araya gelmiş yardım faaliyetlerinde bulunmuştu.

Anıl Piyancı da depremzedelere yardımda bulunmak için bir albüm çalışması yapmak istediklerini ancak sanatçılar arasındaki uyuşmazlıklar sebebiyle iptal olduğunu açıklamıştı.

Ben bununla düet yapmam diyen rapçiler yüzünden albümün iptal edildiğini açıklayan Piyancı, Sagopa Kajmer ve Ceza’nın bile düet teklifini kabul ettiğini söylemişti.

YouTube’da Fonetik kanalına konuk olan rapçi Anıl Piyancı, birçok müzikseverin yeniden bir araya gelmesini umduğu Sagopa Kajmer ve Ceza ikilisinin bile aynı parçada yer almayı kabul ettiğini ancak ‘Ben bununla düet yapmam.’ diyen rapçiler nedeniyle projenin iptal olduğunu açıkladı.

Sagopa Kajmer bugün sosyal medyada yaptığı paylaşımla “Öyle bir düet yok.” diyerek, Piyancı’nın iddialarını yalanladı.

Piyancı’nın sözleri ardından Türk rapinin iki büyük ismi Ceza ve Sagopa Kajmer’in uzun yıllar süren küslüğünün son bulduğu ve bir düet projesi ile geri dönecekleri düşüncesi hayranlarını sevindirmişti ancak Sagopa Kajmer’in X’te paylaştığı ‘Öyle bir düet yok.’ sözleri ikilinin düetini bekleyen hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir