Honor Magic 6 Pro, 100W şarj ve uydu bağlantısıyla 3C’de ortaya çıktı

Honor, son zamanlarda oldukça yoğun bir dönem geçiriyor gibi görünüyor! İki yeni GT serisi telefon, X50 GT ve 90 GT hakkında sızıntılar ve dedikodular alıyoruz. Ama bu her şey değil – Honor, aynı zamanda amiral gemisi Magic 6 serisini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve Pro modeli yakın zamanda bir 3C sertifikasyon listesinde ortaya çıktı.

Honor Magic 6 Pro‘nun 3C sertifikasyonu, cihazın (model numarası BVL-AN16) 5G ağlarını destekleyeceğini doğruluyor. Ancak en ilgi çekici detay, cihazın “Uydu mobil terminali 5G” olarak etiketlenmesi oldu. Bu, Honor’un genel müdürü Li Kun’un şirketin uydu tabanlı iletişim çözümleri geliştirdiğine dair önceki açıklamalarıyla uyumlu olarak, gelişmiş uydu bağlantısının varlığını onaylıyor.

Honor Magic 6 Pro, 100W şarj ve uydu bağlantısıyla 3C’de ortaya çıktı

Standart Honor Magic 6 (model numarası BVL-AN00) da geçen ay 3C’de görünmüştü, ancak sadece 66W şarj desteğini sunuyor. Uydu bağlantısı ile ilgili herhangi bir bahsedilmedi, bu özelliğin yalnızca Pro modeline özel olacağını düşündürüyor.

Yaklaşmakta olan Honor Magic 6 Pro‘nun, çift ön kameralı ve gelişmiş sensörlü, hap şeklinde kesime sahip yüksek çözünürlüklü bir OLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Android 14 tabanlı tüm yeni Magic OS 8.0 üzerinde çalışacak olan cihaz, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilecek ve özel bir grafik çipi, yerleşik bir güvenlik çipi ve önemli bir AI modeline sahip olacak.

Ayrıca, ikinci nesil Qinghai Gölü bataryası ve nano-seramik camdan yapılmış bir arka kabuğa sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda, değişken diyafram desteğine sahip bir inçlik, 50 megapiksel OmniVision OV50k birincil kamerayla donatılmış olacağı yönünde raporlar var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir