Yusuf Güney: Kenan Işık astral seyahatte

Güney, 2014 yılında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yıllardır bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veren Kenan Işık’ın astral seyahatte olduğunu ve dünyaya dönmek istemediğini söyledi: “Bir çocuğun ilk doğduğu anda annenin onu kucağına alıp sarıldığı an vardır. Onu düşünün onun bin katı bir mutluluk astral seyahat. Bu yüzden de Kenan Işık, astral seyahatten gelmek istemiyor.”

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

TRAFİĞE ÇÖZÜM

Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar, önceki gün Bebek’te motosiklet üzerinde objektife yansıdı.

Düzyatan, “Havanın güzel olduğu zamanlarda motosikletle çıkıyorum. Motosiklet İstanbul trafiğinde büyük bir kolaylık sağlıyor” dedi. Motosikletle trafikte zaman zaman sıkıntılar yaşadıklarını da dile getiren oyuncu, “Büyük araçlar sizi çok fazla kollamıyor. Dikkat etmek zorunda kalıyoruz” diye konuştu. (Behlül AYDIN)

HER ŞEY YOLUNDA

Cansel Elçin ve eşi Zeynep Tuğçe Bayat önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Köpeklerini gezdirdikten sonra bir kafede mola veren çift, “Her şey yolunda. Güzel bir sezon geçirdik bu yıl” dedi. (Deniz BOY)

BASKETBOL MAÇI İZLEDİLER

Hande Erçel ve Hakan Sabancı geçtiğimiz gün Bahçeşehir Koleji-Chemnitz basketbol maçını izlemeye gitti.

Erçel, maç boyunca coşkulu ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Oyuncu, kameralara el sallayıp gülümsedi ve basketbol keyfini yaşadı. Hakan Sabancı ise maç boyunca sakin ve sessiz oturdu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir